Vianoce majú v srdci každého z nás špeciálne miesto. V útlom veku sa tešíme predovšetkým na vysnívané darčeky a žiariaci stromček. Ako však dospievame, oveľa viac si vychutnávame spoločnosť ľudí a chvíle radosti, ktoré so sebou najkrajšie sviatky v roku prinášajú.

Vianočný večierok je možnosťou, ako osláviť Vianoce v spoločnosti kolegov a vychutnať si krásne chvíle v pracovnom kolektíve. Je to možnosť uvoľniť sa a užiť si príjemný rozhovor i lahodné jedlo. Tento rok je však všetko inak. Koronavírus zasiahol do našich životov nečakane a prudko. Všetky akcie, na ktoré sme sa tešili, sú odrazu zrušené. Je možnosť počas tohto roka vrátiť vianočným večierkom druhý dych?

Vianočný večierok

Všetko môže vyriešiť viančoný catering 

Vianočná atmosféra sa môže šíriť i v časoch koronavírusu a vianočné večierky rozhodne nie sú odsúdené na zánik. Nie s našou pomocou! Tento rok sme sa rozhodli priniesť všetky vianočné radosti priamo k vám s dodržaním všetkých nariadení, ktoré sú vydané i potrebné pre zlepšenie vládnucej situácie. S našimi nápadmi tento rok nebudete ochudobnení o krásu vianočných večierkov.

Príjemná atmosféra v interiéri – i pri obmedzeniach sa dá nájsť správna cesta

V prípade, že sa chcete zamerať na tradičný vianočný večierok v interiéri, máme pre vás riešenie. Tento rok môžete naplánovať vianočné večierky pre jednotlivé oddelenia vašej spoločnosti. Týmto spôsobom je možné zabezpečiť, že sa naraz nebude zhromažďovať príliš veľa ľudí naraz, ale zároveň si všetci postupne vychutnajú vianočnú atmosféru, ktorá v spoločnosti vládne.

Novinka Catering Box

V rukáve však máme veľa tromfov. Sladké i slané špeciality, chuťovky i obľúbené nápoje, ktoré podávame v našich nových boxoch. Túto novinku sme vylepšili o komfortné menu, ktoré je v 2 verziách. Jedna verzia pre 6-8 osôb a tá druhá pre 10-12 osôb. Menu pozostáva z prémiových chlebíčkov, selekcie zahraničných syrov a údenín. Ako dezert podávame naše vlastné tartaletky, panna cottu a brownies. Mysleli sme aj na nápoje a Váš komfort, preto sme pribalili Prosecco, jednorázový riad vrátane sektových pohárov. Čerešničkou na torte sú interiérové prskavky, ktoré sú súčasťou tohto komfortného menu.

Vianočné bufety: Naši šikovní kuchári pre vás pripravia lahodné teplé jedlá od výmyslu sveta, ktoré okúzlia chuťové poháriky. V našej ponuke nechýbajú tradičné špeciality, ktoré sa prelínajú s novými chuťami. Každý si nájde obľúbené dobroty, ktoré mu zachutia.

Prinesieme vianočný catering priamo k Vám tak, aby ste si ich vy i kolegovia mohli vychutnať bezpečne a bez rizika i v čase, kedy vládne neistá situácia. Možno budú tento rok vianočné večierky netradičné. Rozhodne sa však na ne neoplatí zanevrieť a zlomiť nad nimi palicu. Dajme im spoločne šancu a vychutnajme si ich bez rizika.

Vianočné trhy v exteriéri – neochudobnite sa o žiadny zážitok

Jednou z možností, ako si vychutnať vianočný večierok v čase koronavírusu, je realizácia oslavy v exteriéri. Ak patríte medzi spoločnosť, v ktorej pracuje viac zamestnancov, zorganizujeme len pre nich vianočné trhy. V exteriéri je jednoduché dodržať potrebné rozstupy i minimalizovať riziko nákazy.

Zorganizujeme pre vás a vašich kolegov súkromné vianočné trhy s cateringom v podobe čerstvo pripravených grilovaných špecialít. V našej ponuke nemôže chýbať ani skvelý punč, ktorý okamžite zahreje. Týmto spôsobom môžete zorganizovať skvelý a pohodový vianočný večierok a zároveň dodržať všetky potrebné nariadenia. S našou pomocou je možné všetko. S vynikajúcim jedlom a skvelou atmosférou získate vianočný večierok, na ktorý budete ešte dlho spomínať.

Ak nám zveríte svoju dôveru, nesklameme vás. Sme  cateringovou spoločnosťou, pre ktorú je najdôležitejším ohodnotením spokojnosť našich klientov. Do svojej práce vkladáme všetok svoj um i nové nápady. Spoľahnite sa na nás a pridajte sa k našim spokojným zákazníkom.

 

Neváhajte nás kontaktovať.

 

Catering & Event Manažér
Jozef Pella
0903 429 395
info@svadbyafiremky.sk