S blížiacim sa dňom svadby sa snaží každá nevesta doviesť svoje prípravy do dokonalosti. Jedným z dôležitých krokov je i voľba priestoru, v ktorom sa bude odohrávať zábava i svadobná hostina. Máte už predstavy o vhodnom interiéri alebo ešte stále váhate? Máme pre vás nápad – v roku 2021 bude pretrvávať záujem o kultúrne domy. Mnohé z nich prešli rekonštrukciou a ponúkajú ideálne priestory na svadobnú zábavu.

Prečo práve kultúrny dom?

V kultúrnom dome môžete získať rovnaké služby ako v hoteli, ale cena bude oveľa priaznivejšia. Svoj svadobný deň si môžete užiť bez stresu a akýchkoľvek starostí, kľúčová je však voľba vhodného cateringu, ktorý sa postará o každý detail. A práve vtedy prichádzame na scénu my.

Zbavíme vás akýchkoľvek starostí a zariadime všetko potrebné. Sála kultúrneho domu sa premení na nádheru, ktorá bude vyzdobená štýlom podľa vašich preferencií. Rozľahlé priestory kultúrneho domu sú na svadbu ideálne. Okrem ich výberu si už nemusíte lámať hlavu nad žiadnou úlohou. V našom portfóliu sa nachádzajú komplexné služby, ktoré začínajú plánovaním svadby a pokračujú celkovou organizáciou, zabezpečením DJ i profesionálneho servisu a obsluhy. Kultúrny dom vám ponúkne priestor, my vám ponúkame služby, ktoré zariadia príjemne strávený čas s rodinou a priateľmi.

Lahodné jedlo je realitou i počas svadby v kultúrnom dome

Šikovný catering sa o vás postará počas celej vašej svadby. Na našich stránkach si môžete prezrieť svadobné balíky, ktoré ponúkajú lahodné menu. Neskôr je už len na vás, akú formu občerstvenia pre svojich svadobných hostí zvolíte. Počas letných mesiacov sú obľúbenou voľbou grill bufety a grilovanie v exteriéri so šéfkuchárom. Túto možnosť je možné zabezpečiť i v kultúrnych domoch.

Chceme, aby ste si svoj deň predovšetkým užili. Chápeme, že chcete každý detail dotiahnuť do dokonalosti, a preto sme tu my. Chceme, aby ste si užili svadobný deň, na ktorý budete so svojou láskou spomínať ešte dlho.